Yüzük Tasarla

Özel Tasarım Yüzük

Özel tasarım yüzük; sıradan modellerden sıkılan ve kendini farklı hissetmek isteyen kişiler için özel olarak hazırlanan ve tasarlanan aksesuarlardır. Standart modellerin dışına çıkmak ve kendini doğru ifade edebilmek adına özellikle tercih edilen özel tasarım yüzük çeşitleri, modelleri ile göz kamaştırmakta.

Günümüzde kimseye benzememek ve farklı olmak için birçok çaba sarf ederiz. Hangi kadın özel bir gecede ya da günlük hayatta başka bir hemcinsi ile “Pişti” olmak ister ki? Tabi ki hiçbir kadın bunu istemez. Özel gecelerde ya da günlük hayatta tercih ettiğiniz aksesuarlar içinde bu söz konusu tabi ki. Bu sebepledir ki beyler ve bayanlar sadece kendilerinde olan ve kendilerine özel olarak tasarlanan aksesuarlara yönelirler.

Özel Tasarım Nedir?

Yıllardır aradığınız, site site gezip, mağaza mağaza dolaşıp bulamadığınız o istediğiniz yüzüğe bir türlü ulaşamadınız mı? İşte tam da burada Elmas İş tasarım atölyesi devreye giriyor ve o çok aradığınız, kafanızda tasarladığınız ve bir türlü sahip olamadığınız ve sadece sizde olmasını istediğiniz o özel yüzüğü sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz. Böylelikle sadece size; sizin zevkinize hitap eden ve size özel olarak tasarlanan yüzüğünüzü parmağınıza takmak kalıyor.

Çoğu zaman birçok koleksiyon içerisinde aradığınız aksesuarı bulamazsınız. Bunun içinde sürekli bir arayış içine girer ve oldukça zahmetli bir işle uğraşmış olursunuz. Sizi, Elmas İş tasarım atölyesi olarak bu yükten kurtarıyor ve sizi anlatan en güzel ve en özel yüzükleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. 


Özel Tasarım Yüzükler

Özel tasarım yüzükler geçmişten günümüze popülerliğini her daim devam ettirmekte ve oldukça talep görmektedir. Kişiye özel göz kamaştıran ve eşsiz olarak tasarlanan özel tasarım yüzükler özel günlerde bayanların gözde aksesuarı başında ilk sıralar da yerini almaktadır.

Bu tasarımlar size kendinizi özel hissettirecek ve değer gördüğünüzü gösterecektir. Bu yüzükler özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek adına en güzel hediyelerden biridir. Kim istemez ki sevdiği insandan gelen eşsiz bir tasarımı.

Erkekler için ve kadınlar için özel olarak üretilmiş tasarım aksesuarlar her zaman popülerliğini korumakta ve severek kullanılmaktadır. Erkekler için kimi zaman üzerinde isim yazılmış cüzdan, tespih veya kemer olarak karşımıza çıkan kişiye özel tasarımlar arasında ilk sıraları kişiye özel yüzük tasarımları almaktadır.

Kadınlar aksesuar konusunda erkeklere oranla oldukça şanslıdırlar. Birçok seçenek ile karşımıza çıkan kadın aksesuarları başında da kişiye özel takılar ön planda gelmekte ve oldukça tercih edilmektedir.

Kişiye özel tasarım ihtiyacı; kişilerin kendilerini özel ve diğer insanlardan farklı hissetme istediği sonucu ortaya çıkmış. Günümüzde insanlar kendilerini özel hissetmek isterler. Bu da tabi ki özel tasarımlar ile mümkündür. 


Özel Tasarım Yüzük Yaptırma

Özel tasarım yüzük yaptırma Elmas İş ile artık çok kolay. En özel ve en farklı tasarımlar ile karşınıza çıktığımız gibi sizin isteğiniz doğrultusunda da yıllardır aradığınız ve bir türlü bulmadığınız yüzüğe sizi kavuşturuyoruz.

Kendiniz ve sevdikleriniz için özel tasarım yüzük yaptırma isteğinize karşılık sahip olmak istediğiniz tasarım yüzüklerini en kaliteli malzemeyi kullanarak sizler için üretiyoruz. İstediğiniz tarz ve modelde dilediğiniz taş ve sembol ile uzun süredir aradığınız size özel yüzüğünüz artık bir tık ötenizde. Bunun için yapmanız gereken tek şey sadece yüzük koleksiyonumuzu ziyaret etmek olacaktır.

Dilerseniz de Türkiye’de online olarak sadece Elmas İş tasarım atölyesine ait olan ve sayfamız da yer alan kendin tasarla bölümümüzden de sizi ifade eden ve yansıtan yüzük modellerini tasarlayabilir ve kendi zevkinize göre yüzük koleksiyonunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Kendin tasarla sayfamız için tıklayın.

İsme Özel Yüzük Tasarımları

İsme özel yüzük tasarımları ile şıklık yarışında ön plana çıkmanız artık çok kolay. Birbirinden güzel ve şık isme özel yüzük tasarımları ile özel günlerde kendiniz ve sevdikleriniz için en şık modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

İsme özel yüzük modelleri ile uzun yıllardır aradığınız ve bir türlü bulamadığınız size özel tasarımlara sahip olabilir ve girdiğiniz ortamlarda göz kamaştırıcı olabilirsiniz.  Kişiye özel olarak tasarlanıp üretilen bu özel tasarımlar son dönemin trend aksesuarları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

İsme özel yüzük tasarımları modellerine bakacak olursak zevkler ve renklere göre değişiklik gösteren birbirinden şık tasarımlar hazırlanmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Değerli ve yarı değerli taşlar kullanılarak tasarlanıp üretilen kişiye özel tasarımlar pek çok sembol ile bezenerek de daha da şık bir tasarıma kavuşmaktadır.

Son yıllarda teknolojik gelişmeler sayesinde oldukça şık ve göz kamaştıran aksesuarlar tasarlanmakta ve vitrinlerdeki yerini almaktadır. Kaliteli malzeme kullanılması sayesinde oldukça başarılı tasarımlar üretilmektedir. Bunun dışında malzemelerin kaliteli olması üretilen aksesuarların daha uzun ömürlü olmasını sağlamakta ve gönül rahatlığı ile yıllarca kullanılmasına olanak vermektedir.

Elmas İş gümüş tasarım atölyesi müşteri memnuniyetine oldukça önem verdiği için kaliteli malzemeler kullanarak tasarımlarını üretmektedir. Bilindiği üzere kimi üreticiler maliyeti azaltmak ve daha fazla kar etmek adına gümüş üretiminde bakır kullanmaktadırlar. Bu durumda üretilen gümüşün renginin kızıllaşmasına ve kalitesinin düşük olmasına sebebiyet vermektedir.

Gümüş üretim aşamasında bakırın kullanılmasının yaratmış olduğu bir diğer olumsuz durum ise aksesuarın kullanım ömrünü azaltmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle Elmas iş gümüş tasarım atölyesi daha kaliteli ve uzun ömürlü aksesuarları üretmek adına gümüş üretiminde kendi yöntemi olan alloy karışımını kullanmaktadır. Böylece hem gümüş renginin göz kamaştıran hali ile aksesuarlar üretmekte ve uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Kişiye özel tasarımlar her daim popüler olan aksesuarlardır. Özel günlerde sevdiklerinizi hatırlamak ve onları mutlu etmek adına kişiye özel tasarımları tercih edebilirsiniz.  Böylece hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Özel tasarımlar her yaştan kullanıcıların zevkine göre tasarlanmakta ve piyasa sürülmektedir. Modern, spor ve klasik tarzlarda üretilen bu tasarımlar göz alıcı güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Sizlerde ister kendinizin ismine özel olarak hazırlanmış isterseniz de sevdiklerinizin ismi ile tasarlanan özel tasarımları tercih edebilir ve beğeni ile kullanabilirsiniz. Bu sayede farklılık yaratmak adına hayal gücünüzde tasarladığınız ve sizin olmasını istediğiniz modelleri hazırlatabilirsiniz.

Kişiye özel tasarımlar daha çok standart modellerden sıkılmış ve farklılık arayanlar için hazırlanmış olan şık aksesuarlardır. Bu aksesuarlar sayesinde hem kendinizi özel hissedebilir hem de girdiğiniz ortamlar da dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Özel Tasarım Yüzük Bayan

Özel tasarım yüzük bayan modelleri pek çok tarzda karşımıza çıkmakta. Kimi zaman taşlı modelde kimi zamanda semboller ile süslü olarak tasarlanan bu yüzükler özel günlerde kadınların parmaklarını süslemekte.

Özel günlerde kadınlar sevdikleri tarafından hatırlanmak ve ufakta olsa bir hediye almak isterler. Bu onların en doğal hakkıdır. Sevilmek ve sevildiğini bilmek insanı mutlu eden ve hayata bağlayan bir duygudur.

Özel tasarım yüzük bayan modelleri erkeklerin kurtarıcısıdır aslında. Sevdiği kadını mutlu etmek ve onun yüzünde bir tebessüm olmak adına erkekler kişiye özel yüzükleri tercih ederler. Kimse de olmayan, eşsiz ve takan kişinin kendisini özel hissetmesini sağlayan yüzükler her daim güzel bir hediye olarak parmakları süslemektedir.

Sıradan tasarımlar yerine eşi benzeri olmayan tasarımların kadınlar tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri bayanların kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmeleridir. Tabi ki her kadın kutsal ve değerlidir. Bu sebeple değerli varlıklarımız olan kadınlarımızın kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri en çok onların hakkıdır.

Her kadın şımartılmak ve hatırlanmak ister. Sevdiğiniz kadınları mutlu etmek ve onlara sevginizi göstermenin en güzel yoludur tasarım yüzükler. Sizde sevdiğiniz kadını mutlu etmek isterseniz sayfamızdan aradığınız yüzük tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

İşte bu sebeple en değerli varlığımız olan kadınlarımızı en güzel günlerinde mutlu etmek ve onları ayrıcalıklı kılmak adına Elmas İş tasarım atölyesi olarak en şık gümüş yüzük tasarımlarını siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Özel Tasarım Yüzük Erkek

Bu yüzüklere bakacak olursak günümüz beyleri tarzları ve şıklıları ile bayanlar kadar dikkat çekmektedir. Şıklık yarışında birbirleri ile yarışan beyler her zaman tarz ve gözde olmak için kendilerine iyi bakmakta ve ona göre kıyafet seçimi yapmaktadırlar.

Kadınlar kadar aksesuar alternatifinde pek şanslı olmayan erkekler kısıtlı aksesuarlar ile tarzlarını korumak ve kendilerini ifade etmek isterler. Kimi zaman erkekler bir türlü hayal ettikleri ve kendilerini ifade eden o göz kamaştıran yüzüğü bir türlü bulamazlar. İşte burada devreye özel tasarım yüzük erkek modelleri girer. Arayıp da bulamadığınız o muhteşem, size ait olan ve yalnızca sizin parmağınız da olmalı diye düşündüğünüz o yüzük artık size çok yakın.

Sayfamızdan tarzınıza uygun ve sizi mutlu edecek en şık özel tasarım yüzük erkek modelleri ile şıklık yarışında her zaman bir tık önde olacaksınız.

Sevgili bayanlar, sizde sevdiğiniz erkeler için hediye arayışı içinde iseniz doğru yerdesiniz. Erkeklere özel günlerinde alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan tasarım yüzükler klasik, modern ve spor tarzlarda sizlerin beğenisine sunulmakta ve sizlerin tercihine bırakılmaktadır.

Hangi erkek istemez ki üzerinde sevdiği bir sembolün yer aldığı ya da önemli bir tarihin yazılı olduğu kendisine ait olan bir yüzüğü. Tabi ki bayanlar kadar erkeklerinde mutlu ve şık olmaya hakkı var. O zaman şimdi sevdiğiniz erkeği mutlu etmenin tam zamanı. Sayfamızdan en özel ve en güzel yüzük modellerine ulaşmak artık bir tık ötenizde.

Kişiye Özel Yüzük Modelleri

Kişiye özel yüzükler birçok modelde karşımıza çıkmakta. Sizin zevkinize ve hayal gücünüze bağlı olarak tasarlanan bu yüzükler şaşalı modelleri ile göz kamaştırmakta. Birçok motif ve sembol ile süslenen bu yüzükler taşıdıkları derin anlamlar ile de göz doldurmakta. Kimi zaman sonsuzluğu ifade eden sonsuzluk işareti ile kimi zaman ise yusufçuk motifi ile kimi zamanda Elif Vav ile karşımıza çıkan bu yüzükler hem şıklık hem de taşıdıkları anlam ile ilk sıralarda yerini almaktadır.

Elmas İş, size en iyi alışveriş hizmetini sunabilmek için çerez kullanmakta. Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımını kabul ettiğinizi varsayacağız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi ve
nasıl reddedeceğinizi öğrenin.