Girişimciler İçin Stoksuz Satış

Girişimciler İçin Büyük Fırsat / Stoksuz Satış Ağımıza Dahil Olun!

E-ticarette stok maliyetine girmeden kısaca stoksuz satış yapmaya hazır mısın? Aradığın iş modelini bulamıyor musun? Elmas İş Kuyumculuk olarak 1947'den beri 925 ayar gümüş ve 10k ve 14k ile kişiye özel takı üretimi yapıyoruz.

Bir asra yaklaşan üretim tecrübemizi dijital pazarlama konusunda kendine güvenen girişimci dostlarımızla paylaşıyoruz. Üretim, stok, operasyon ve hatta ürün fotoğrafları ve videolarına kadar maliyet gerektiren yüklere girmeden evinizde, ofisinizde kahvenizi yudumlarken uluslararası online pazaryerleri üzerinden satış yaparak gelir elde etme fırsatı sunuyoruz. ( etsy, amazon, ebay vb.)

Etsy, Amazon & Ebay Gibi Pazar Yerlerinde Stoksuz Satış Herkesin Aradığı İş Modeli

Stoksuz satış günümüzde yeni bir iş kurmak isteyenlerin en çok yapmak istediği iş modeli. Zira stok maliyeti sadece sermaye gerektirmekle kalmıyor beraberinde bazı riskleri de getiriyor. Zaten kısıtlı olan sermayenizi stok tutmak için harcayarak işinizi geliştirmek için gerekli olan finansmanı da kaybetmemek daha etki bir büyüme imkanı sunuyor. Bir de bu tuttuğunuz stoğu satamama ihtimali var tabii. Lean Start-up metodu ile etkili ve sağlam bir iş modeli oluşturabilirsiniz. Bu modele göre bir işe girişmeden önce küçük kitlelerle yapmaya düşündüğünüz işin başarısını ölçebilir ve bunun sonucunda ilgili ürünler için bir satış verisi elde edersiniz. Bu veri ise üretim ve stok tutma konusunda size sağlam ip uçları verebilir. Ürün kitle uyumunu test ettikten sonra hem risklerin azaltıldığı hem de istikrarlı bir büyümenin olduğu iş modeli oluşturulabilir.

Stoksuz satış yapmak için Lean Start-up modelini kullanmak isteyen girişimci dostlarımıza Elmas İş Kuyumculuk olarak üretim gücümüzle destek olacağız. Sizler mağazanızı açarak ürünlerin satış performanslarını analiz ederek dijital pazarlama ve reklam stratejilerini kurgularken dikkatinizi dağıtacak diğer etmenleri biz üstleneceğiz.

Elmas İş İle Stoksuz Satış Yaptığımda Ne Gibi Avantajlar Elde Edeceğim?

✔ Öncelikle üretim gibi külfetli ve maliyet gerektiren bir süreç içerisine girmeyeceksin. Üretimin yalnızca ekonomik ve iş yükü olarak ağır olmasının yanında risk olarak da yükünün ağır olduğu gerçeğini dikkate alarak bu süreci tamamen profesyonel olarak yürütecek bir ekibe bırakacaksın. Biz yalnızca belirli ürünleri değil kişiye özel ürünler de üretmekteyiz. Firmamız 20 yıla yakın süre boyunca yurtdışına satışların yaparak (amazon, etsy vb.) bu konuda ciddi satış tecrübesi bulunmaktadır. Bu tecrübeyi sizlerle paylaşarak daha büyük bir organizasyona ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bu pazaryerlerine müşteriler ürün grupları içerisinden kendi bireysel isteklerine göre seçim yapabildiği gibi bizlerle fotoğraf, logo ve yazı paylaşarak özel yapım yüzük, kolye ve bileklik, rozet, broş talep edebilmekteler. Bizler de kişi talebine göre ürettiğimiz bu özel takıları özenle ürettikten sonra müşterinin onayına sunarak kargolama yapmaktayız. Daha sonra satış tecrübenizde ki artışla beraber ürün adedinizi artırabilirsiniz.

1. Adım 100 adet ürün listeleme
2. Adım Ürünlerde fotoğraf ve video desteği
3. Adım Siparişlerinizde müşteri onayı için mockup hazılanması 
4. Adım Müşteri onayından sonra ürünün tarafımızdan kargolanması (fedex, ups vb.)

✔ Şu an için 100 adet kadar kişiselleştirilebilir ürün satacaksın. Etsy, Amazon ve Ebay gibi sitelerde daha çok kişiselleştirilebilir ürünler tercih edilmekte. Bu yüzden bu satışları yalnızca üretici firmalar yapabilmekte. Sen de bizimle çalışarak bu avantajlı satıcılar içerisinde yer alabilirsin.

✔ Ürün fotoğraflarının ve ürün videolarının temininde sorun yaşamayacaksın. Grafik tasarım ekibimiz fotoğraflar üzerinde çalışarak ürün görsellerini en göz alıcı hale getirmek için çalışıyorlar. Sana özel olarak kimsenin hiçbir yerde kullanmadığı görsel ve videoları senin için hazırlayacağız, bu sayede ürünlerini diğer satıcılardan farklı fotoğraflarla listeleyerek benzersiz bir mağazaya sahip olacaksın.

Ayrıca sipariş aldığında müşteriye üretilen ürünün fotoğrafını gönderebilmen için de ayrıca fotoğraf desteği sağlayacağız. Bu sayede müşterilerinden onay alabileceksin.

✔ Kargolama ve operasyon sürecini biz üstleneceğiz. Yıllardır çalışmakta olduğumuz ve bize uygun kargo fiyatları sunan uluslararası tanınmış kargo firmaları ile çalışmaktayız. Bu firmaların bize sunduğu avantajlardan yararlanabileceksin. (fedex, ups vb.)

Nasıl Başlayabilirim?

✔ Öncelikli olarak bize başvuru yapman gerekiyor. Bizler başvuru sürecinde elde edeceğin bayilik avantajı konusunda sana detaylı bilgi vereceğiz. Ayrıca bu tür pazar yerlerinde nasıl satış yapılacağına ve nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair tecrübemizi seninle paylaşacağız.

✔ Bizden başlangıç için aldığın bilgiler ve dijital pazarlama konusunda bilgi birikiminin yanında doğru ve istekli çalışma ise seni yükseltecek olan şey. Özellikle başlangıç aşamasında ihtiyaç duyduğun ürün bilgisi, ürün fotoğrafları ve ürün videoları ile uğraşmıyor olman sana ivme verecek önemli bir avantaj.

✔ Mağazanı açıp ürünleri eklediğinde ise artık satışa başlayabilirsin. Biz zor olan kısmı hallederken sen satışları artırmaya ve müşterilerle iyi ilişkiler kurmaya odaklan!

Haydi E-ticaret İle Büyümek İçin Bize Katıl!

Bizimle çalışarak sürekli gelir elde etme şansını kaçırma. İhracat yapmanın avantajını keşfet ve ekonomik özgürlüğünü elde et!

✔ Telefonla 0(532) 436 42 49 bize ulaşın.

✔ Web sayfamızdan ve Sosyal medyadan bize ulaşın.

✔ Mail murat@elmasis.com.tr ile bize ulaşın


Tasarımlarımızdan Kareler

        

       

Tüm modelleri incelemek için www.custom-ring.net adresini ziyaret ediniz.

dropshipping, eticaret, amazon dropshipping, stoksuz satis, shipping, dropship, onlines hopping, stoksuz satis online alışveris, dropshipping business, dropshipping etsy, etsy dropshipping, başarı, etsy, amazon, ebay

Yorum Yap