Hakkımızda

Elmas İş tasarım atölyesi 1947 den beri hizmet vermektedir. Üretmiş olduğumuz ürünlerdeki semboller ile, kullanan kişiler arasında bir anlam ilişkisi var. Aile logoları, yapmış olduğu spor, hobileri, bağlı olduğu şirket, kurum veya dernekleri ile aralarındaki bağları ifade ederler. Bu değerin parasal bir karşılığı yoktur ve kullanmış oldukları bu takılar ile aralarında güçlü bağlar oluşmaktadır.

Herkesin kendine göre değer verdiği semboller ve hatıralı vardır. Elmas İş tasarım atölyesinde 30 yıl önce bu ürünleri üretmeye başladık. İnsanların nasıl bir sembol kullanmak istediğini, nasıl bir tasarım istediğini anlamak o dönemler de çok zordu. Sonra yavaş yavaş bu kültür oluşmaya başladı. Bilinçli tasarımlar talep edilmeye başlandı. Yüz yüze müşterilerimizle konuşarak bu tasarımları yapmak çok da zor değildi. Ancak talep ülke genelinden gelmeye başlayınca bizde uzaktan hizmet verebilmek için arayışlara başladık. Neden müşterilerimiz internet sitemizi kullanarak kendi yüzük, bileklik, kolye ve kol düğmesi tasarlamasın diye bir fikir oluşturduk. Böylece bu proje ortaya çıktı 10 yıl boyunca uzaktan tasarlama yapılabilecek bir sistem üstünde çalışarak sonunda dünya da olmayan  takı tasarlama sistemini devreye aldık.

Dünyanın herhangi bir yerinden bir kişi şöyle kahvesini yanına alıp yudumlarken zevkle kullanmayı istediği ürünü tasarlayabilir. Bu yüzük, kolye, bileklik ve kol düğmesi olabilir.

Bu çok heyecan verici bir şey hem ürünü kullanmak isteyen hem de bizim açımızdan.

Dünyada farklı ülkelerden insanlar ile iletişim kurup etkileşime geçiyorsunuz. Bu durum heyecan verici zevkle ve istekle çalışmak istiyorsunuz. Önceliğimiz müşterilerimiz için üretilen takıların gelecek nesillere değerli bir hatıra olarak bırakılması. Bu sebeple ürünlerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.