İyzico Türkiye

iyzico Kimdir?

iyzico, 2012 yılında, farklı alanlarda hizmet veren çeşitli büyüklüklerdeki e-ticaret şirketlerine, kolay ve güvenli ödeme yönetim platformu sunma amacıyla Barbaros Özbuğutu ve Tahsin Isın tarafından İstanbul’da kuruldu. Avrupa’nın saygın şirketlerinde uzun yıllar önemli pozisyonlarında görev alan Özbuğutu ve Isın, bu alandaki tecrübelerini iyzico ile Türkiye pazarına taşıdılar ve tamamen bu pazara adapte olmuş inovatif bir platform oluşturdular.

2010 yılında Almanya’da başlayan bir dostluk, bir sene sonra bir akşam yemeğinde tamamen şekillenerek iş ortaklığına dönüşeceğinin sinyallerini verdi. Ne istediğimizi, ne yapacağımızı ve hepsinden önemlisi nerede yapacağımızı biliyorduk. İyi olacak, işimizi iyi yapacak, iyi insanlarla bir arada olacak, iyi bilinecek ve en güzel hali ile Türkiye’de devam edecektik! 2012 yılının Ekim ayı bizim için ortak hayallerimizin ve bugünkü iyzico’nun başlangıcı oldu.ONLİNE ALIŞVERİŞ VARSA,

Orada iyzico Vardır

H&M, Sahibinden.com, Zara, Çiçeksepeti ve Ofix gibi binlerce web sitesinden ve uygulama üzerinden yaptığınız alışverişin altında iyzico ismini görürsünüz. Ekstrenizde iyzico imzası gördüğünüz alışverişleriniz, iyzico’nun güvenli altyapısını kullanmayı tercih eden 29.000 web sitesinin birinden yapılmıştır.

Tüm detaylara İyzico Türkiye adresinden ulaşabilirsiniz.